Тренд додатоците кои веќе успеваат

Додатоци за трендови

Постојат основни додатоци, а потоа трендовските додатоци кои се она што ќе го гледаме во секоја сезонаНа Но, во овој случај ни преостанува есента и зимата 2021-2022, бидејќи сме скоро таму. Значи, време е да откриеме с everything што ќе потрае и многу.

Понекогаш сакаме да го следиме сопствениот стил, но не боли да го комбинираме со некои детали за оние кои ги поставуваат трендовите. Бидејќи добредојдена мешавина секогаш ќе се постигне за нашиот најдобар изглед. Ако сакате да знаете за што зборуваме, тогаш не пропуштајте го следното.

Макси обетките се уште се голем тренд

Обетките се една од основните основи на секој изглед што се самопочитува и ние тоа го знаеме. Затоа, тие секогаш се подготвени да ни остават различни стилови според нашите потреби. Оваа година ќе ви биде многу јасно, бидејќи ништо не останува незабележано со нив, но можеме да дозволиме да се занесеме од поголемите димензии без ризик. Затоа што макси обетките ќе бидат големите starsвезди на есенското и зимското времеНа Колку е поголем, толку подобро. Се разбира, ако се прашувате каков тип на модели ќе вклучиме во таа големина, тоа го имаме сосема јасно. Бидејќи оние што се завршени со неколку потези со сјај ќе бидат највидливи оваа сезона. Дали веќе имате модел на ум? Во Зара, на пример, можете да ги најдете во разни бои и форми.

Макси обетки

Марами од вратот до главата

Се чини дека повторно гледаме назад и на она носењето шамија нs потсетува на 60 -тите години каде славните беа понесени од ваков додаток. Па, сега можете да се чувствувате како холивудска starвезда благодарение на трендовските додатоци. Затоа што тие ќе бидат оние кои исто така ќе ве придружуваат на вашите дневни излегувања. Можете да изберете помеѓу различните модели и бои што фирмите ни ги предлагаат, бидејќи тоа го оставаме на ваш каприц. Но, овој пат не само што ќе видиме како се става шамијата како лента за глава, туку ќе ја покрие целата глава за да се врзува околу вратот.

Ремените доаѓаат меѓу трендовските додатоци

Се разбира, ако ги спомнеме само појасите, тоа не е нешто што н surpr изненадува бидејќи веќе знаеме дека тие секогаш н accomp придружуваат во најдобриот изглед. Но, треба да се спомене дека во овој случај тие со поголема големина исто така стануваат силни. Да, се чини дека меѓу скапоцени камења и појаси, истакнувањето на изгледот наскоро ќе биде завршено. Со завршувањето на XXL тие ќе бидат задолжени да дадат повеќе светлина на вашиот стил, за да го комплетирате во форми и бои што ќе ги изберете. Значи, сигурно ќе го најдете оној што го барате, но не заборавајте никогаш да не го заборавите. И стилот на појас и со синџири се некои од одличните идеи што ве чекаат.

Манго појас

Торби со завршена плетенка

Вистина е дека ниту торбите не можат да го пропуштат нашиот есенски состанокНа Бидејќи кога зборуваме за трендовски додатоци, не сакате да го пропуштите ниту шоуто. Но, иако можеме да ги носиме на различни начини и со различни бои, има еден детал што ќе се истакне над сите други. Станува збор за својот финиш и е дека оние што имаат плетенки ќе бидат оние што ќе ја преземат оваа нова сезона. Се чини дека не сакаме да го оставиме летото зад себе и овие завршувања се видени и во летната сезона. Така тие се уште се таму и посилни од било кога. Изберете ги широките и широки стилови бидејќи тие ќе го комплетираат вашиот нов есенски изглед како никогаш досега.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.