Balerina, një këpucë komode për të nxituar ditët me diell

Stilet e vjeshtës me balerina

Valltarët janë një alternativë e shkëlqyer në pjesën e parë për të kompletuar veshjet tona. Ashtu si me mokasinët, për të cilët folëm kohët e fundit, këto këpucë të sheshta na japin rehati të madhe në ditët tona.

Gjatë ditëve më me diell ne ende mund t'i veshim valltarët tanë me këmbë të zhveshura. Edhe pse, para se t’i heqim nga dollapi, do të jetë normale që ne t’i përdorim me çorape të holla. Dhe për të përfunduar të gjitha llojet e veshjeve, me xhinse të shtypura, fustane apo funde.

Valltarët janë një këpucë të thjeshta dhe të rehatshmeMe Të paktën për shumicën, me përjashtim të modeleve pa takë të ulët. Këto nuk janë më të rekomanduarat për të ecur në distanca të gjata, megjithëse e njëjta gjë thuhet për rrokulliset dhe ka nga ata që mund të udhëtojnë në të gjithë botën me ta. Por le të mos devijojmë.

Stilet e vjeshtës me balerina

Në ngjyra neutrale dhe nudo, valltarët bëhen një aleat i gjithanshëm për të kompletuar veshjet tona. Ne i duam ata me xhinse dhe një pallto të gjatë ose mushama, një kombinim jashtë rrugës që mund të funksionojë 24 orë në ditë. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një këmishë dhe triko të thurura, shumë të përshtatshme në këtë kohë të vitit.

Stilet me valltarë

Nëse ka dikë që di të shfrytëzojë në mënyrë perfekte këto kombinime, është Anouk Yve, veshjet e të cilit do të jeni të sëmurë të shihni në Bezzia. Mund të pajtoheni pak a shumë në shije me të, por ajo është një burim i madh frymëzimi kur bëhet fjalë për të krijoni veshjet bazë për ditën tonë në ditë.

Ju gjithashtu mund të kombinoni valltarët me fustane dhe funde të shtypura, për të arritur një stil me ajër romantikë si ai i Furgon y Maria RuizMe Ju do të keni nevojë vetëm për një xhaketë sportive ose një triko me tone neutrale për të kompletuar pamjen tuaj. Po kërkoni diçka më formale dhe më të rrezikshme? Jenny Walton ka çelësin. Guxoni me një fund të pasur në një ngjyrë të guximshme dhe kombinojeni atë me balerina në kontrast, nuk do të kaloni pa u vënë re!

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.