Zbuloni trikotazhet nga koleksioni i ri Mango

Trikotazh nga koleksioni i ri Mango

Veshje të thurura Ato zënë vend në gardërobën tonë gjatë gjithë vitit, edhe pse në dimër kanë një prezencë më të madhe. Mango u jep atyre një rol të madh në koleksionin e saj të ri dhe ne nuk donim të humbnim mundësinë për t'jua shfaqur ato dhe për të përfituar prej tyre për të folur për trendet.

Me kalimin e vitit, trikotazhet evoluojnë për t'u përshtatur me kërkesat e çdo sezoni. Ndaj nuk duhet të na habisë që ato bashkëjetojnë në koleksionin e ri të firmës katalanase kërcyes të trashë të thurur me thurje të tjera më të lehta. Dhe se fundet dhe fustanet rriten në spikamë për shkak të afërsisë së pranverës.

Komplete sipër dhe triko

Kompleti i bluareve dhe trikove me përzierje leshi karamel është një nga të preferuarit tanë nga koleksioni i ri Mango. Na çon në pranverë ku mund t'i kombinojmë të dyja pjesët funde midi në pëlhura fluide ose kauboj.

Trikotazh nga koleksioni i ri Mango

Triko dhe xhaketa

Triko dhe triko me tubacione kontrasti janë disa nga protagonistët e këtij koleksioni. Në tonalitetet bardh e zi, ato janë shumë të përshtatshme dhe të gjithanshme për të krijuar veshje të thjeshta në këto ngjyra. Krahas këtyre bien në sy pulovrat e hapur në ngjyra të buta, të preferuarat në pranverë! dhe të tjera më të trasha me vija për t'i dhënë goditjen përfundimtare dimrit.

Trikotazh nga koleksioni i ri Mango

Fustanet dhe fundet

Edhe pse në koleksionin e ri Mango mund të gjeni si funde ashtu edhe fustane mes trikotazheve, fustanet bien në sy si protagonistë. I gjeni kryesisht në ngjyra neutrale: të zeza, kafe dhe bezhë; Y modelet e ngurta të lëkurës ose me një bel të theksuar, siç tregohet në imazhin e mësipërm.

Sa i përket fundeve, këto rrallë janë vetëm. Në shumicën e rasteve, ato krijojnë një veshje me dy pjesë së bashku me kardiganë të shkurtra të thurura mirë ose kërcyese. Dhe shumica kanë një dizajn me shirita.

Ju pëlqejnë këto trikotazh Mango?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.