Zbuloni propozimet e dimrit të vjeshtës të Thinking Mu

Dimri i vjeshtës nga Thinking Mu

Kjo nuk është hera e parë që ne flasim me ju për Thinking Mu, a firmë e qëndrueshme e modës objektivi i të cilit është të kontribuojë në një konsum më të ndërgjegjshëm dhe të ngadalshëm me një ndikim pozitiv tek njerëzit dhe mjedisi. Dhe jo hera e parë që ju tregojmë propozimet e dimrit të vjeshtës që dallohen për stilin e tyre të relaksuar dhe komod.

Veshjet nga linja Trash dallohen në koleksionin dimëror të vjeshtës të Thinking Mu, a projekti i mbetjeve zero në të cilën presat krijohen nga një kombinim i fibrave të nxjerra nga materialet e ricikluara dhe fibra të qëndrueshme të virgjëra. Dhe nuk do të jeni në gjendje t'i hiqni sytë nga propozimet e tyre kadifeje dhe ato me modele me kuadrate në ngjyrat blu dhe tja.

Ngjyrat

Ne e duam gamën e ngjyrave që Thinking Mu ka zgjedhur në koleksionin e saj të ri. Dhe a janë ato zarzavate, portokall, pllaka dhe blu, Ata vijnë për t'i bërë veshjet tona këtë sezon vjeshtë-dimër të fitojnë një ton më pozitiv dhe gazmor. Dhe për ne, çdo gjë që i jep një fytyrë të mirë motit të keq gjithmonë duket si një alternativë e shkëlqyer.

Dimri i vjeshtës nga Thinking Mu

Të domosdoshme

Kur dikush zbulon veshje nga linja e plehrave, Duke kontribuar në ekonominë rrethore duke ricikluar një pjesë të konsiderueshme të mbeturinave të pambukut nga veshjet e vjetra dhe tul druri nga pyjet e riciklueshme të qëndrueshme, është e lehtë të imagjinohet komoditeti që këto mund t'ju ofrojnë në jetën tuaj të përditshme. Fustani i shtrirë me brinjë dhe fundi elastik midi me brez elastik janë padyshim pjesët tona të preferuara.

Dimri i vjeshtës nga Thinking Mu

Alsoshtë gjithashtu e lehtë të vërehet veshje kadifeje pambuk organik nga koleksioni: dungarees me pantallona të prera drejt, pantallona deri në kyçin e këmbës, xhaketa xhins, funde të shkurtra me katër xhepa ... Veshje që kombinohen në mënyrë të përkryer me bluzat Psycho dhe kërcyesit prej leshi të kontrolluar nga katalogu i tyre.

Dhe së bashku me ato të mëparshme nuk mund të mos përmendim fustane dhe bluza me rroba me mëngë të fryra, shumë në përputhje me stilin e vendit në modë dhe linjat që janë veshur gjithashtu këtë verë.

A ju pëlqejnë propozimet e dimrit të Vjeshtës të Thinking Mu?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.