Bast në triko të thurur për të krijuar veshje të cilësisë së mirë

Stilet e modës me triko të thurur të frymëzuar nga vjela
Keni sende në shtëpi që nuk i keni veshur për dekada? Ka ardhur koha që të shfletoj këto për t'u dhënë atyre një shans triko të punuar me dorë që të gjithë kemi pasur ose të paktën të gjithë ne që jemi në moshën e nevojshme.

Nëse keni ndonjë, jeni me fat! Ju mund të krijoni stile të cilësisë së mirë prirje dhe t'i japë një jetë të dytë asaj veshje. A nuk do të ruash gjëra? Mos u shqetëso, nuk do ta kesh problem të gjesh një që të pëlqen në koleksionet aktuale të modës sepse, siç njoftuam disa muaj më parë, ato janë një nga trendet e sezonit.

Me zbukurime, lule të qëndisura, printime me kuadrate ose zbukurime të kundërta. Cardiganët e thurur të frymëzuar nga vjela janë trendi i këtij sezoni. Dhe si një trend, ju mund t'i gjeni në koleksionet e firmave të modës si Zara, Mango ose Asos.

Cardiganët e thurur të frymëzuar nga cilësisë së mirë, një trend i vërtetë!

Në ngjyra neutrale ose hije të butë pastel Ata do të kenë një rol të madh në veshjet e këtij sezoni pranverë-verë 2021. Dhe nuk do të jetë e nevojshme të komplikohen për t'i integruar ato në këto. Në fakt, kombinimi i tyre me xhinse është opsioni më i popullarizuar në mesin e Instagrammers.

Stilet me triko të thurur

Ide për t’i kombinuar ato

Një palë xhinse dhe një triko, nuk do të keni nevojë për më shumë këtë pranverë. Duke kompletuar pamjen me këpucë me takë të ulët në stilin Mary Janes ose në stilin T-Bar dhe një shportë dore, siç do të bënte Louisa Durrell, ju do të arrini një pamje të frymëzuar nga vintage që është perfekte për përdorim të përditshëm.

Cardigans me tetë ose zbukurime në tonet neutrale janë gjithashtu ideale për tu veshur mbi fustane apo maja me stampa lulesh. Dhe nëse doni një stil të frymëzuar nga vitet shtatëdhjetë, do të duhet të shkoni vetëm për një skaj të ndezur dhe një triko të rrafshuar me pled, a guxoni?

Përveç që ju ndihmojnë të krijoni pamje të cilësisë së mirë këtë sezon, këto xhaketa pa jakë dhe i kopsuar në pjesën e përparme Ata do të jenë shumë të dobishëm kur të vijë vera. Ne jemi të sigurt që ju do të merrni më shumë prej tyre sesa mendoni. A i bashkoheni trendit?

Imazhe - @juliesfi, @maralafontan, @lolo_bravoo, @chloecleroux, @elliiallii, jane_mcfarland, @mirenalos, @audreyrivet, @mariellehaon

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.