Veshjet bazë që do të gjeni në shitjet Mango

Shitje Mango

L Shitjet e mangos Ata trokasin në derën tuaj dhe tani mund të gjeni zbritje vërtet të mahnitshme. Kjo është arsyeja pse nuk duhet të humbisni mundësinë për të shijuar secilën prej veshjeve që kemi zgjedhur për ju. Meqenëse do t'ju duhen ato në ditët tuaja, sepse ato janë vërtet themelore.

Përveç kësaj, ju tashmë e dini se shitjet janë gjithmonë koha e duhur për të marrë disa artikuj të rinj që mund t'i vishni për disa muaj. veshje funksionale që do ta gjeni edhe në përzgjedhjen e mëposhtme. Dëshironi të dini se çfarë është? Merrni parasysh mirë secilën prej tyre për të shijuar stilin më të mirë këtë sezon!

Shitje pulovra dhe triko mango

xhupa dhe triko

Shitjet e mangos arrijnë të ngarkuara me Ide të shkëlqyera edhe për sa i përket pulovrave dhe trikove. Kjo është arsyeja pse në rastin e parë, ne do të gjejmë veshje të lirshme, si rregull i përgjithshëm, të cilat do të na japin një prekje rehati për çdo ditë. Por kjo nuk është e gjitha, sepse nga njëra anë, bazat e shkëlqyera do të jenë gjithmonë në anën tonë, por përveç tyre, në paradë nuk duan të humbasin as detaje të tilla si diamantët, qëndisjet apo dekoltetë e prera. Kjo është arsyeja pse ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri e gjerë me çmime më të ulëta nga sa mund ta imagjinoni.

Sigurisht, nëse preferoni të vishni një xhaketë, keni gjithmonë opsionin dhe më shumë në firmë. Sepse ato shfaqen edhe me atë fund të gjerë për të na lënë lehtësinë kombinojini me bluza apo pulovra me shirita nën to. Është koha për të zgjedhur veshje të buta dhe të thjeshta, me butona të mëdhenj për t'i dhënë veshjes më shumë personalitet, nëse është e mundur. Ngjyrat neutrale apo ato bazë do të jenë protagonistët e përjetshëm.

palltot ne shitje

pallto mango në shitje

Sigurisht për këtë sezon një nga veshjet më elementare bie mbi pallto. Sepse janë ato që na lejojnë të jemi edhe më komode dhe sigurisht, gjithmonë larg të ftohtit. Pra, nga njëra anë shpëtojmë një ide më se perfekte mes shitjeve të Mangos dhe ajo është se është një veshje e kthyeshme. Pra, ne kemi një dy për një dhe na pëlqen kjo: Nga njëra anë, efekti i lëkurës, ndërsa nga ana tjetër, do të jenë flokët që na mbajnë ngrohtë.

Por nëse ju pëlqejnë palltot Nuk dalin nga moda si ato të leshta dhe me dy gji, je me fat. Duket se edhe firma i ka vënë re. Sepse ato janë bazë dhe me të cilat ne mund të krijojmë përfundime dhe stile të ndryshme. Nga ato që kombinohen me xhinse si të tjerat gjysmë formale me pantallona pëlhure. Varet nga ju!

Fustanet apo fundet?

Fustane dhe funde nga Mango

Nëse është disi e vështirë për ju të zgjidhni, atëherë është mirë që të zgjidhni të dyja. Sepse nga njëra anë Fustanet midi dhe me brinjë janë gjithmonë një nga bazat e shkëlqyera. Aq sa mund t'i shoqëroni me një jelek, një rrip të gjerë ose me asgjë për t'i dhënë të gjithë rëndësinë. Nga ana tjetër, fundet deri tek gjuri me printime në ngjyrat bazë janë gjithashtu një nga mënyrat më të mira për të integruar modën në jetën tonë të përditshme.

Pantallona dhe tuta xhins

Pantallona pëlhure dhe tuta xhins

Mes veshjeve të shitjes nuk mund të mungonte stili kauboj në Mango. Por në këtë rast ne kemi dashur t'i nxjerrim në pah me një grykë. Sepse është gjithmonë një tjetër nga veshjet që ofrojnë rehati të madhe dhe si të tilla, ato meritojnë të jenë prezente në jetën tonë. Tani, pantallonat e drejta dhe prej pëlhure nuk janë shumë prapa. Sepse mund t'i veshim në punë ose në ato takime të rëndësishme. Sido që të jetë, ata ju presin në shitje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.