Unazat më të veçanta të pecetave H&M për t'i dhënë një prekje origjinale tryezës suaj

unaza pecete

Nëse po mendoni të bëni një lloj takimi në formën e drekës apo darkës, atëherë tashmë e dini që hapi i parë është të vishni tryezën sipas ngjarjes. Edhe pse menyja është gjithmonë e rëndësishme, detajet dekorative nuk duhen lënë asnjëherë anash. Sepse ata do të na japin mundësinë të bëhemi një mikpritës ose zonjë e shkëlqyer. Mos i humbisni unazat e pecetës!

Besoni ose jo, idetë origjinale vijnë dorë për dore me mbulesat e tavolinës, pecetat, por edhe unazat e pecetave. Prandaj H&M ka gjithmonë idetë më të mira që ju të triumfoni në një tryezë shumë të veçantë. Të gjithë të ftuarit tuaj do të shijojnë shijen tuaj të mirë dhe pa shpenzuar aq sa kishit menduar. Zbuloni gjithçka më poshtë!

Mbajtëse pecete metalike në stilin e rrjetës

unazë e artë pecetë

Një nga opsionet më të mira është një unazë pecetë si kjo. Sepse ka një formë të rrumbullakët, në të cilën mund ta vendosni pecetën në mënyrë shumë të thjeshtë. Gjithashtu, ajo ka një përfundimi me efekt rrjetë që sjell gjithmonë origjinalitet dhe natyrshmëri. Finitura e tij e artë do t'i japë asaj prekjen më elegante dhe të nevojshme për tryezën tonë. Kështu që gjithmonë mund të vini bast për peceta të bardha që janë në kontrast me një nuancë si kjo. Edhe pse nëse doni të vini bast për një përfundim më informal, mund të kënaqeni duke kombinuar më shumë nuanca si e kuqja apo edhe jeshile. Këto unaza pecete nuk do t'i thonë jo një përzgjedhjeje me shije ngjyrash.

Unaza pecete me veshje lëkure

mbajtëse pecete lëkure

Edhe pse prekja e artë është themelore, efekti i lëkurës nuk qëndron mënjanë. Sepse vetëm në shikim të parë kuptojmë se është një tjetër nga bastet e sigurta në një tavolinë me shumë stil. Ajo ka një formë të rrumbullakosur, kështu që ju mund ta vendosni pecetën sipas dëshirës. Përveç kësaj, ata kanë qepje të kundërta. Pa dyshim, është një nga ato opsionet diskrete që në të njëjtën kohë i japin tryezës tuaj një pamje totalisht të rinovuar, ndërkohë që janë moderne. H&M ka paketën me 4 me një çmim fantastik.

unazë pecete me lule

unazë pecete me lule

Lulet janë një nga ato detaje që duam edhe ne në tavolinë. Por jo vetëm në një vazo por edhe në formën e plotësues perfekt siç është unaza e pecetës. Në këtë rast, ajo ka gjithçka që ju nevojitet për t'u dashuruar, sepse përveç formës me lule që na pëlqen shumë, ato kanë edhe një fund të artë metalik që kombinohet me një prekje të bojës së bardhë për të formuar lulen perfekte. Pa dyshim, është një nga opsionet më të mira për një tryezë origjinale dhe elegante, sigurisht.

Një prekje ngjyrash në tryezën tuaj me unaza pecetë

unaza pecetash me ngjyra të plota

Ndonëse është e vërtetë që kemi komentuar sesi ngjyra e artë është ajo që merr kryesimin në një komplement si ky, duhet thënë se ndonjëherë na duhet një dozë e re ngjyrash në tryezën tonë. Çfarë mendoni për ngjyrën portokalli? Po, është gjithmonë përgjegjëse për të na ofruar rezultatet më të përditësuara dhe kjo është arsyeja pse ne e duam atë. Plus është një nga ato nuanca që nuk del kurrë nga moda. Është koha për të vënë bast mbi një ide si kjo dhe për të imagjinuar se sa mirë do të vendoset në tryezë.

Unazë shumë romantike pecete zemre

Unazë pecete e kuqe me zemër

Sepse romantizmi duhet të jetë gjithmonë i pranishëm në një tryezë. Sidomos kur bëhet fjalë për darka speciale. Për këtë arsye, H&M është gjithmonë e përkushtuar që të ketë detaje të çuditshme për mysafirët tuaj dhe për veten tuaj. Bëhet fjalë për disa unaza të kuqe pecete në formë zemre pasion. Çfarë mund të kërkojmë më shumë? Është një tjetër nga ato opsione që nuk mund të humbisni. Tani që ka ardhur dita e të dashuruarve, nuk do të ishte keq t'i jepnim tavolinave tona prekjen e përsosur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.