Të gjitha llojet e pantallonave prej lëkure që kthehen për vjeshtë

Pantallona me efekt lëkure

Pantallonat janë një nga veshjet e reja të yjeve dhe ne e dimë atë. Shtë e vërtetë se kur bëhet fjalë për të ftohtin, pëlhurat gjithashtu ndryshojnë për të qenë në gjendje të ngrohemi si të dëshirojmë. Por ka një që nuk ndryshon vërtet sepse çdo sezon ai kthehet me ne dhe ne jemi të kënaqur për këtë: Pantallona lëkure.

Ato pozicionohen si një nga ato veshjet e nevojshme sepse me të ne do të krijojmë të gjitha llojet e stileve dhe pamjeveMe Që të mund të shkojmë me ta në momentet më të mira të ditës por edhe të natës. Pra, ne shohim se është një veshje ylli dhe se tani na mbetet vetëm ta përshtatim atë me jetën tonë. Te fillojme?

Pantallona lëkure të prera drejt

Pantallona lëkure Zara

Ekzistojnë disa stile pantallonash që kemi për sa i përket tendencave.Me Sepse edhe pse tashmë e dimë që e duam rezultatin që na jep një pëlhurë e tillë, tani duhet të shohim se si mund ta veshim dhe në çfarë momentesh. Nuk do të jetë asgjë e komplikuar me të gjitha opsionet që tashmë na ofrojnë dyqanet e modës. Prandaj, dyqanet si Zara janë gjithmonë ndër të parët që zgjedhin të na tregojnë gjithmonë më të mirën dhe në këtë rast janë pantallonat e drejta.

Jo shumë e ngushtë siç mund ta imagjinonim, por me një prerje shumë të rehatshme që ju lejon të shijoni një përfundim për ditën dhe për momentet më të veçanta të saj. Beli i lartë është një nga arritjet e mëdha për të qenë në gjendje të arrijmë komoditetin që na nevojitetMe Prandaj, nga njëra anë, është përfundimi më i suksesshëm i këtij sezoni. Por nga ana tjetër, edhe ato që kanë një hapje në kyçin e këmbës dhe ato që na lënë detajet e qepjeve ose shigjetat e shënuara mirë në zonën e përparme. Kjo do t'ju japë më shumë elegancë për ato pamje zyre, për shembull.

Pantallona dollakë prej lëkure artificiale

Pa dyshim, gjithmonë do të ketë një stil që na pret dhe si i tillë, këmbëzat do të jenë më të veçantat. Sepse nëse e mendojmë, do të kombinohet me pamje të ndryshme por të gjitha ato më komode. Ju mund të zgjidhni të shtoni një jelek dhe një bluzë, të dyja të veshura këtë sezon. Ose, qëndroni me një triko të gjerë dhe të gjatë që mund të mbulojë një pjesë të trupit tuaj. Leggings gjithashtu mund të shihen me këpucë ose çizme kyçin e këmbës, si dhe këpucë sportiveMe Kjo do të thotë, në varësi të veshjes së sipërme që zgjidhni, mund t'i kombinoni ato sipas dëshirës tuaj.

Pantallona të gjera me këmbë

Pantallona me ngjyra të plota

Ne tashmë kemi një dy për një, sepse edhe pse efekti i lëkurës shihej më parë në ngjyrën e zezë, ai gjithashtu ka evoluar. Kështu që është gjithmonë më mirë të jesh në gjendje shijoni risitë dhe pamjen me stilMe Edhe pse ngjyra e zezë mund të na kombinojë me të gjitha të tjerat, ne nuk mund të lëmë mënjanë disa nuanca siç është e kuqja. Sepse ne e dimë që është një nga më pasionantët dhe se ata do t'i japin forcë dimrit. Prandaj duhet të jetë gjithmonë me ne. Sigurisht, duke folur për nuancat, tonet kafe janë të tjera nga më themeloret për këtë sezon të ri.

Pra, tani mund të zgjidhni midis ngjyrës bazë të zezë, të kuqe, kafe dhe me siguri do të gjeni edhe atë jeshile të çuditshme. Të gjithë ata do të jenë në anën tuaj për t'ju siguruar stilet më të mira. Në këtë rast na mbetet me pantallona me bel të lartë përveç që ka një këmbë të gjerë. Duket se ideja e kohëve të tjera kthehet për t'u vendosur në tendencat e sotme. Prandaj, nuk mund të jeni pa pantallona lëkure, pavarësisht se ku shikoni. Itshtë veshja juaj e yjeve të sezonit?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.