Seritë më freskuese verore të ofruara nga platformat

seri verore

Ne i duam gjithmonë serialet verore kur vjen ky sezon. Ashtu siç na pëlqen të zhytemi në sezonin e Krishtlindjeve në fund të vitit, tani ne ndryshojmë gjithçka për ato vende parajsore, ato plazhe të pamasë dhe atë mot të mirë. Ndaj, nëse ende nuk keni pushime, mund të dëshironi të shijoni alternativat që ju ofrojnë platformat.

Meqenëse janë perfekte për t'ju hapur oreksin pushimet e ardhshme verore janë afër. Seritë verore që kemi gjetur kanë komplote që do t'ju kapin nëse dëshironi të shijoni lloje të ndryshme temash. Pra, është koha për të vënë bast për secilën prej atyre që përmendim më poshtë.

verën u dashurova

Një nga serialet që po përflitet më shumë është edhe ky. Sepse "Vera që rashë në dashuri" është një nga ato historitë e të rinjve që ngërthejnë gjithmonë. Është një përshtatje e librave të Jenny Han dhe në këtë histori mund të shijojmë tema si dashuria e parë por edhe marrëdhëniet mes nënës dhe fëmijëve si dhe ecuria e stinës së verës dhe të gjithë përbërësit që na lë për ta bërë atë sa më të mirë. . Sigurisht, nëse fokusohemi më shumë tek argumenti i tij, duhet thënë se bëhet fjalë për një trekëndësh dashurie të përbërë nga një e re dhe dy vëllezër. E keni tashmë të disponueshme në Amazon Prime dhe sigurisht, është një nga ofertat më të mira për të filluar të jetoni që tani.

Liqeni

Mes serive verore gjejmë edhe liqenet që mund të freskohemi ashtu siç e meritojmë. Përsëri duhet ta përmendim atë Do ta gjeni në Amazon Prime dhe në këtë rast është një komedi, me kapituj të shkurtër që shihen mjaft shpejt. Ju vendosim në humor: Bëhet fjalë për një burrë që jeton prej kohësh jashtë vendit, derisa një ditë vendos të kthehet në Kanada për t'u bashkuar me vajzën e tij të cilën e ka dhënë për birësim. Por ai e kupton se jo çdo gjë do të jetë aq e bukur sa pritej, pasi ka një trashëgimi që nuk rezulton siç pritej. Tani do t'ju duhet ta shihni të plotë për të qenë në gjendje të zbuloni se si përfundon.

sfida e verës

Është një seri prej 10 episodesh dhe nëse ju pëlqen surfimi, atëherë nuk mund ta humbisni. Ishte fillimi i qershorit kur "Sfida e Verës" u shfaq në Netflix. Në të mund të shijoni peizazhet e Australisë dhe sigurisht plazhet e saj. Pa harruar që po përballemi edhe me një dramë rinore pasi protagonist i saj është Vera. Një e re disi rebele përjashtohet nga shkolla e saj e mesme në Nju Jork. Prandaj nëna e saj e dërgon atë në një qytet të vogël. Ne gjithmonë mund t'i japim atij një shans për të parë se si përfundon e gjithë kjo histori, nuk mendoni?

Stina e verës

Përsëri qëndrojmë në Netflix për të shijuar këtë serial tjetër. Siç mund ta shohim, titulli i tij na tregon shumë më tepër sesa mund të prisnim. Moti i mirë dhe puna verore bëjnë që një grup të rinjsh të njihen me njëri-tjetrin. Të katër janë shumë të ndryshëm, por ata janë të bashkuar falë një resorti luksoz dhe një parajse ishullore. Pra, janë përbërës të përsosur për të vazhduar bastet për një tjetër serial që do të rifreskohet këtë sezon. Për momentin ka 8 episode dhe një sezon të vetëm. Por mjafton që të mund të zbuloni të gjitha sekretet që fshehin dhe gjithashtu ardhjen e dashurisë. Një koktej që do t'ju shkojë shumë dhe që nuk mund ta humbisni. Çfarë seriale verore keni parë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.