Sagrada Familia: Një seri e re spanjolle Netflix

Familja e Shenjtë

Netflix vazhdon të befasojë ndonjëherë. Sepse është e vërtetë që çdo herë ajo lëshon një sërë propozimesh si përmbajtje, por në këtë rast ajo dha surprizën e madhe kur njoftoi Sagrada FamiliaMe Një nga serialet spanjolle që ka një kast të shkëlqyeshëm dhe për të cilin pak dihet deri më tani, por që me siguri do të japë shumë për të folur.

Që tani po e bën këtë dhe dihen vetëm disa detaje. Disa prej tyre vetëm përmes rrjeteve të caktuara sociale dhe nga disa prej krerëve që mendojnë. Por meritonte një përmendje sepse kur arrij në ekranin e vogël do të jetë një revolucion, me siguri. Zbuloni gjithçka për të!

Netflix befason

Shtë e vërtetë që Netflix vjen për të na befasuar ndonjëherë sepse ka një përmbajtje vërtet të gjerëMe Midis serialeve dhe filmave, ndonjëherë ne jemi edhe të tronditur sepse nuk dimë se cilin të zgjedhim. Shtë gjithashtu e vërtetë që ndonjëherë ne jemi duke pritur për premierat sepse ato tashmë janë shpallur nga platforma, në mënyrë që të gjithë të bëjmë një lloj axhende. Por në këtë rast nuk ka qenë kështu dhe sikur të ishte një surprizë për ditëlindjen, mbërrin lajmi se një seri e re spanjolle është projekti i platformës. Por jo vetëm kaq, por ka edhe fytyra shumë të famshme në skenën kombëtare dhe që vijnë nga korrja e shumë sukseseve të tjera.

Familja e Shenjtë në Netflix

Cilët janë protagonistët e Sagrada Familia?

Najwa Nimri Ai është një nga fytyrat më të njohura në skenën kombëtare. Ai filloi të punojë me Santiago Segura, por gjithashtu bëri një hap me Amenábar, derisa një nga rolet e tij më të vlerësuar erdhi tek ai në serialin "Vis a Vis". Sigurisht që nuk mund të harrojmë stinët kur ai u bashkua në 'La casa de papel'. Tani do të surprizoni në Sagrada Familia, ne jemi pothuajse të sigurt. Alba Flores është një tjetër nga emrat e mëdhenj që po fiton forcë dhe nuk është çudi. Përveçse është partnere e Najwa, ajo tani po kthehet për të qenë pjesë e një prej kasteve të mrekullueshme të ekranit të vogël. Të dyja "Vis a Vis" dhe "La casa de papel" e kanë çuar atë të fitojë disa çmime.

Por është gjithashtu se kasti përbëhet nga e reja Carla Campra të cilën e pamë në 'ditarin sekret të një adoleshenti' dhe në 'Pamja tjetër'. 'Fugitivas' ose 'imnimas' janë disa nga titujt ku kemi parë Iván Pellicer të punojë. Përveç kësaj, një nga shoqërueset e saj të mëdha është Macarena Gomez të cilën e njohim kryesisht për rolin e saj si Lola në "Ai që vjen", por ai gjithashtu ka një histori të gjatë pas tij.

Xhirimet e serialeve spanjolle

Një ide nga Manolo Caro

Përveç të gjitha fytyrave të njohura, të cilat nuk janë të pakta, Manolo Caro ka publikuar në rrjetet e tyre sociale. Duke shpjeguar se nga lindi ideja për të bërë një punë të tillë. Duket se nuk është diçka e re, por se është diçka më e menduar sepse për më shumë se dy vjet ai kishte idenë dhe dëshirën për të qenë në gjendje t'i ofronte publikut atë që kishte në mendjen e tij. Po, ai është përgjegjës për 'La Casa de las Flores', i cili ka qenë një tjetër nga sukseset e mëdha për t'u marrë parasysh. Nga sa duket, regjistrimet tashmë janë duke u zhvilluar dhe po zhvillohen në Madrid. Pra, që kur doli lajmi për një seri të tillë, të gjithë presin lajme, për të qenë në gjendje të shijojnë diçka tjetër, prekje të komplotit ose personazheve të tij në përgjithësi. A do ta shihni kur të dalë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.