Prerja e prerë është duke u rikthyer këtë verë

Modë e prerë në modë

E kemi parë edhe në mbretërim dhe është se prerja e prerjes është sërish e pranishme tashmë rrafshoj në këtë sezon të ri. Veshjet si fustanet apo jumpsuits i dorëzohen atij si kurrë më parë. Një penelë origjinaliteti dhe ngjyra që do të jetë prezente çdo ditë të pranverës dhe sigurisht të verës së shumëpritur.

Është një ide perfekte dhe origjinale, e cila do të nxjerrë në pah një pjesë të trupit dhe do ta kompletojmë me ngjyra të thjeshta, me stampa apo të kombinuara me veshjet më të zakonshme. Pra, nëse dëshironi të shihni një koleksion të mirë të gjithë kësaj, asgjë si ai i paraqitur për ne Stradivarius, sepse ai godet gjithmonë çdo opsion që na tregon. Mos e humb atë!

Prerja e fustanit me unazë

fustan i bardhë midi

Es një ide e ngjashme me atë të veshur nga mbretëresha Letizia. Edhe pse është një prerje në trend, duhet përmendur gjithashtu se i shton origjinalitetin dhe një stil të shkëlqyer kudo që të shkelni. Prandaj, edhe anëtarët e familjes mbretërore guxojnë me një ide kaq origjinale. Në këtë rast, Stradivarius ka një tjetër version të ngjashëm por me mëngë të shkurtra dhe ku dominon e bardha. Një ngjyrë bazë dhe shumë e këndshme për kur fillojmë të nxjerrim në pah lëkurën e nxirë. Me një fund evase dhe një bust të rehatshëm me një dekolte të rrumbullakët, bashkimi i të dyjave ngrihet përmes prerjeve dhe unazës së përparme që zbulon një sërë grumbullimesh. Ashtu si?

Fustan me stampa me dekolte te gjere ne shpine

Visheni me printime dhe prerë

Ky lloj prerjeje ka disa versione. Sepse ndonjëherë duket vetëm një zonë e vogël anësore dhe në të tjerat, ajo plotësohet me një dekolte të gjerë në shpinë, siç është rasti. Kompletohet me një dekolte, por kjo do të çojë në një shpinë të zhveshur. Sigurisht që vetë fustani është shumë komod, falë brezave që ka. Gjithashtu prezantohet në një pëlhurë të butë dhe me stampa lulesh që janë të shënuara falë kombinimit të nuancave. Është një tjetër nga ato ide që nuk do t’i rezistoni dot këtë sezon.

Fustan feste i shkurtër rozë

fustan feste rozë

Stili i festës nuk mund të mungojë në një koleksion veror si ky. Sepse fundi saten do të shihet në këtë fustan të shkurtër me një nuancë rozë që do t'ju bëjë të dashuroheni. Sigurisht që nuk është e gjitha, por ka një kryq diamant i rremë e cila do t'i japë më shumë dritë vetë kostumit. Vetëm duke e parë, fillon të shfaqet dëshira për festë. Tani gjithçka që duhet të bëni është të kompletoni pamjen tuaj me disa aksesorë argjendi dhe do të jeni gati të shijoni netët më të mira.

Jumpsuits qafore

Jumpsuit stil të prerë

Përveç vetë prerjes, e cila është protagoniste sot, nuk mund të harronim as dekoltetë. Duket se fundi me kapele është protagonisti kryesor i një trendi si ky. Meqenëse mund ta gjejmë kaq shumë në fustane si te majmunët. Tashmë këta të fundit janë protagonistë, pasi duken edhe në ngjyrat bazë dhe në nuancat vibruese. Me një fund me këmbë të gjera, ato do të jenë perfekte për t'u veshur në periudha të ndryshme të ditës dhe natës.

Fustan i zi i veshur

Fustan i zi Stradivarius

Një fustan i zi nuk dështon kurrë dhe për këtë arsye, Stradivarius ka gjithashtu të tijën që ne e duam. Sepse ka një fund të montuar, i cili do t'i përshtatet siluetit tuaj dhe do ta përcaktojë atë si kurrë më parë. Veç atyre prerjeve në të dyja anët e belit që po i shohim aq shumë dhe që edhe një herë prezantohen në mënyrë delikate. Është një ide perfekte për ta veshur me stile të ndryshme, në varësi të aksesorëve që shtoni. E lëmë në zgjedhjen tuaj!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)