Favoritet e Mëdha para Rënies në H&M

Bazat e vjeshtës në H&M

H&M kthehet në grindje me pamje të reja dhe propozimet. Sepse edhe pse nuk duam të mbarojë, vera tashmë po jep goditjet e saj të parafundit. Prandaj, duhet të mendoni për atë sezon Para-Vjeshtë. Diçka që firma tashmë e ka në mendje dhe na bën të ditur. Veshje për të gjitha shijet!

Edhe pse pa dyshim, tendencat duket se mbizotërojnë në mesin e këtyre veshjeve. Të dy bluzat, pantallonat apo xhaketat, bëhen element kryesor. Edhe një herë, ne do të shijojmë modelet e reja që do të luajnë shkëlqyeshëm vështrimet e vjeshtës. Zbuloni ato!

Bluza me mëngë të gjata në H&M

Bluzat janë tashmë pjesë e ditës sonë në ditë kur moti i keq po vendoset në jetën tonë. Pra, nuk dëmton të shohësh se cilat modele do të jenë më protagoniste. Ndërsa po flasim për para-vjeshtën, i ftohti nuk do të jetë akoma kryesorja, prandaj është më mirë të fillosh me Xhupa byrynxhyk.

Bluza me mëngë të gjata

kjo lloji i bluzave ato do të jenë perfekte për tu kombinuar me pamje më të guximshme. Kjo është arsyeja pse, nga njëra anë, mund t'i vishni me xhinse të ngushta, me bel të lartë, të cilat do të vishen ende. Sigurisht, ju gjithashtu mund t’i jepni një prekje më elegante dhe të shkoni për pantallona pëlhure, me një hark në bel. Po, ne i kemi parë shumë gjatë këtyre muajve dhe ata ende kanë shumë më tepër. Hije në kafe, me lule ose neutrale si kafe, janë mundësi të mira.

Bluza etnike H&M

Prekja etnike nuk do të mungojë as këtë sezon të ri. Ne shohim se si ngjyra e bardhë kombinohet në mënyrë të përkryer me kafe. A bluzë e lehtë dhe komode që mund të veshim edhe me pantallona themelore dhe elastike, për të na lejuar lirinë e lëvizjes. Duket se firma po vë bast shumë mbi to. Thjesht duhet të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri!

Bosh para-rënies

Vështrim i zbrazët

Të dy pantallonat dhe Bluzat ose këmishat gjithashtu do të vishen me të bardha.. Shtë një ngjyrë perfekte dhe themelore me të cilën mund të kombinojmë të gjitha të tjerat. Në këtë rast, kombinimi i pantallonave bazohet në një pëlhurë dhe pëlhurë të rehatshme, e cila lë mënjanë xhinsin. Sigurisht që pamjen mund ta vishni në një mënyrë më zyrtare ose ta kombinoni me një këmishë me ngjyra bazë. Cilin zgjidhni?

Pantallona në H&M

Pantallona në H&M

Ne tashmë po i shohim, por nuk dëmton të bëjmë një rishikim të shpejtë. Nga njëra anë kemi xhinse. Edhe një sezon ata do të jenë protagonistët e mëdhenj të jetës sonë. Por kujdes, sepse përveç Xhinse te ngushta Do të shihen edhe ata me një zile të lehtë në fund. Por siç e përmendëm më parë, ne nuk duam të harrojmë pantallonat prej pëlhure. Ato gjithashtu tregojnë dy mundësi: njëra më e lirshme se tjetra.

Shtypja para vjeshtës

Pantallona të gjera me laps pled

Modeli me çarje mbizotëron përsëri. Përveç kësaj, mund ta gjejmë në ngjyra dhe madhësi të ndryshme. Edhe pse për sezonin e parë para vjeshtës, asgjë si të zgjedhësh tone gri. Në këtë rast, do të jetë fundi me laps që shënon prekjen më origjinale dhe perfekte. Një fund që mund ta kombinoni me një stil zyre dhe bluzë të bardhë ose me këmisha me mëngë të shkurtra për prekjen informale.

Xhaketë pled

Ne do të presim më gjatë për të veshur mantelet tona. Por pa dyshim, xhaketat amerikane të prera janë gjithmonë një mundësi e mirë. Në këtë rast, ata nuk mund t'i rezistojnë shtypi i sezonit. Tabelat janë akoma ato kryesore. Duket se të gjitha rrobat janë rënë dakord që të mund të kombinohen. Sepse edhe një herë ne mund të zgjedhim ta veshim atë në një mjedis gjysmë-formal ose bazë. Në varësi të faktit nëse e kombinojmë me një lloj pantallonash apo me një tjetër. Për pjesën e sipërme një bluzë bazë mëngë të shkurtër dhe ne do të jemi gati të fillojmë një ditë të re.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)