Përfitoni nga shitjet e Pikolinos, investoni në rehati

Këpucë Pikolinos

Shitjet janë një mundësi e shkëlqyer për të blini këpucë cilësore. Ata janë në fakt një mundësi e shkëlqyeshme për të hyrë në të gjithë ata artikuj që me çmimin e tyre origjinal i shpëtojnë xhepit tonë. Dhe kur është fjala për modën, veshjet e sipërme dhe këpucët zakonisht zënë ato vende. Kjo është arsyeja pse ne besojmë se do t'ju pëlqen të zbuloni shitjet e Pikolinos.

Pikolinos është një firmë spanjolle që është e përkushtuar ndaj autenticitetit, cilësisë dhe komoditetit. Një firmë që jemi të sigurt se pothuajse të gjithë do ta njihni dhe që aktualisht ofron deri në 30% ulje në koleksionin e saj. Një reduktim për t'u marrë parasysh duke pasur parasysh cilësinë dhe qëndrueshmërinë e këpucëve tuaja.

Përtej rehatisë dhe qëndrueshmërisë së tyre, ata prej nesh që jetojnë në veri të gadishullit i njohin çizmet dhe çizmet e tyre deri në kyçin e këmbës si një zgjidhje të shkëlqyer për luftoni të ftohtin dhe shiun. Dhe jo, nuk është reklamë, kjo është përvoja jonë. Kjo është arsyeja pse ne besojmë se është interesante të ndajmë me ju disa nga propozimet e tyre më interesante.

Çizme dhe çizme Pikolinos

Çizme kyçinash

L çizme gjysmë të rrumbullakëta, Të bëra prej lëkure, ato bëhen një aleat i mirë për çdo ditë në dimër. Për të shkuar në zyrë, për të dalë për të pirë ... modelet Vícar me llastik anash dhe Aspe me rregullim lidhëse dhe zinxhir anash, do t'ju pëlqejnë! Pjesa e brendshme e saj e mbushur me mbushje përshtatet në mënyrë të përsosur me siluetën e këmbës dhe thembra e saj jo rrëshqitëse ofron kapjen e përsosur që ju nevojitet për të ecur në mënyrë të sigurt.

Atlete dhe banesa Pikolinos

Modelet e përmendura kanë një zbritje prej 30% Ashtu si modeli Pompeya, një çizme me taka të larta perfekte për pamjet tuaja më casual që do t'ju habisë me komoditetin e saj. Dhe çfarë do të thotë 30% në këto çizme? Që çmimi i tij të bjerë nga 120-140 € në 80-97 €.

Këpucë të sheshta dhe sportive

Nëse ju pëlqen të jepni përparësi komoditetit tuaj dhe të vini bast në një këpucë sportive Çdo ditë, do të gjeni opsione të shumta në shitjet e Pikolinos për të rinovuar këpucët tuaja. Me linja të lehta dhe fleksibël, makinat sportive Cantabria ose Sella bëhen një alternativë e shkëlqyer. Të dyja kanë një taban tepër të lehtë të trashë, ideal për të ecur nëpër qytet.

Ju gjithashtu mund të vini bast në këpucë lëkure të rehatshme e përditshme, elegante dhe e gjithanshme. Ne ngjyre te zeze, camel ose burgundy dhe me perde qe do t'ju lejojne t'i rregulloni ne kembe gjithcka qe ju nevojitet, nuk do t'i hiqni!

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.