Kthimi i 'Los Hombres de Paco' gjithnjë e më afër!

Sezoni i ri i Paco's Men

'Burrat e Paco' ato kanë qenë një nga ato serialet që ende na qëndrojnë rreth kokës. Ishte viti 2005 kur pamë për herë të parë një treshe policësh me jetë të ndryshme por duke qenë miq për vite me radhë. Aventurat e tij, familja dhe dashuritë e tij ose thyerjet e zemrës së shpejti do të na lidhnin me ekranin e vogël.

Kështu që pesë vjet më vonë, si çdo gjë tjetër në jetë, po mbaronte. Një fund që gjithnjë na linte të dëshironim më shumë, pavarësisht nga fakti që shumë personazhe kishin kaluar nëpër seri. Epo tani ai kthehet me një frymë të re që do të jemi në gjendje ta shohim shumë shpejt Antena 3!

Suksesi i madh i 'Los Hombres de Paco'

Edhe pse ndonjëherë ndodh me të gjitha seritë, jo gjithmonë secili nga sezonet e tij ka të njëjtin sukses. Prandaj, kur disa nga personazhet e saj e lënë atë, ndoshta rënia e shikuesve mund të jetë mjaft epike. Por e vërteta është se kur 'njerëzit e Paco' arritën në televizion ata panë se si ndryshoi gjithçka. Ata kishin gjithçka që donim dhe ishte humor i mirë, momente emocionale dhe romancë, të gjitha të lidhura me zhanrin detektiv.. Ndërsa kaluan stinët, personazhet e rinj gjithashtu shtuan komplotet ekzistuese dhe mbetën më të rëndësishmit, me histori të reja dashurie dhe xhelozie. Diçka që bën që interesi publik përsëri të vërehet. Për të gjitha këto dhe shumë më tepër, seriali mbajti audiencë të mirë dhe fansat e saj po bërtisnin për një sezon të ri.

Sa sezone dhe episode ka 'Los Hombres de Paco'?

Seriali, deri më tani, ka gjithsej 9 sezone dhe të gjitha shtojnë deri në mbi 117 episode. Meqenëse jo të gjitha sezonet kishin ekzaktësisht të njëjtat episode. Disa na gëzuan me 14 siç ishte rasti i sezonit të dytë, ndërsa më e zakonshmja është se ata kishin 12 ose 13. Ishte në mes të një pandemie dhe izolimi, prill 2020 kur flitej për një kthim të mundshëm. Xhirimet pritej të fillojnë atë verë nëse është e mundur. Paco Tous dukej si një nga personazhet e parë që ishte në të. Por në një kohë të shkurtër, emrat më të njohur ishin duke u dhënë për të formuar ekipin që dikur na pushtoi të gjithëve. Në fakt, në verën e vitit 2020, Michelle Jenner dhe Hugo Silva do të konfirmonin gjithashtu paraqitjen e tyre në sezonin e ri.

Fonogram i ri për serinë Antena 3

Ne kemi folur që kasta duket se ruhet, kështu që ne do të shohim përsëri protagonistët e mëdhenj dhe grupin më të panjohur të policëve, përfshirë komisionerin. Por nëse ka diçka që ndryshon, ajo është kolona zanore e saj. Tani është radha e Estopa-s, të cilët janë përgjegjës për prezantimin 'El Madero'. Songshtë kënga e re që do të nisë sezonin e ri të 'Los Hombres de Paco'. Edhe pse me siguri e mbani mend grupin Pignoise, tani është Estopa që do të marrë përsipër të shtojë melodinë e serialit të suksesshëm.

Ku mund ta shohim 'Los Hombres de Paco'?

Duket se 16 kapitujt e rinj do të ndahen në dy sezone. Por për të parën, Ai pritet të shfaqet premierë në Antena 3, në një orar të Prime Time dhe pastaj vazhdoni të shikoheni përmes Atresplayer Premium. Kjo është ajo që ka ndodhur me disa seriale që disa kohë më vonë, ne kemi qenë në gjendje t'i shohim hapur. Kështu që e njëjta gjë pritet të ndodhë me 'Los Hombres de Paco'. Meqenëse jo të gjithë e kanë këtë platformë, por ata duan ta shohin ekipin përsëri së bashku, duke luftuar për të mirën dhe duke kujtuar dashuritë e vjetra. Dëshironi që ajo të dalë në treg tani?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.