Koleksioni i ri i veshjeve Zara Home për shtëpi

Koleksioni i ri i veshjeve Zara Home

A po prisni me padurim të ktheheni në shtëpi çdo ditë për t'u qetësuar? Nëse përveçse jeni rehat në shtëpi, dëshironi të visheni me maturi dhe elegante, propozimet e Zara Home duken si një alternativë e shkëlqyer. Zbuloni me ne të renë Koleksioni i veshjeve Zara Home per shtepi?

Në koleksionin e ri të Zara Home ka veshje që mund t'i vishni të dyja brenda dhe jashtë shtëpisë. Pranë këmishëve të natës dhe rrobave të mëndafshta do të gjeni ngrohtësi veshje të thurura që mund t'i kombinoni me xhinset tuaja për të krijuar veshje të thjeshta për çdo ditë.

mëndafshi për të fjetur

Ndër veshjet e natës në koleksionin e ri të Zara Home, këmisha nate mëndafshi, pizhame dhe rroba në tone natyrale. Mëndafshi është një rregullator natyral i nxehtësisë, i cili e bën dimrin të butë dhe verën të freskët, duke i bërë këto veshje aleate të përsosur për t'u përdorur në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën gjatë gjithë vitit.

Koleksioni i ri i veshjeve Zara Home

Veshje të rehatshme në pambuk

Në koleksionin e ri të veshjeve Zara Home për shtëpi, do të gjeni edhe pizhame pambuku të përbëra nga pantallona dhe një këmishë me shirit. Përveç pantallona, ​​bluza dhe xhup ideale për t'u ndjerë rehat në shtëpi.

Koleksioni i ri i veshjeve Zara Home

Thurni dhe lesh kashmiri për të fituar ngrohtësi

Për sa i përket të mëparshmeve, çdo trikotazh të firmës mund të vishni në shtëpi në ditët më të ftohta. Triko dhe xhaketa të gjata në tonalitete natyrale dhe gri me të cilat mund të dilni edhe jashtë. Tashmë kemi rënë në dashuri me pulovrën me tetë në kopertinë por kushton 129€.

Dhe është se shumë nga veshjet në koleksion kanë çmime që i kalojnë 100 €. Kjo është për shkak se shumë janë prej 100% lesh kashmiri dhe të tjera në mëndafsh 100% manit, dy materiale ekskluzive dhe për këtë arsye të shtrenjta.

A ju pëlqejnë propozimet për Shtëpia e Zara Home? Ne i duam ata, por shumë prej tyre janë përtej buxhetit tonë për liri shtëpiake.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.