E gjelbra dhe bluja dominojnë koleksionin Color Runaway të Mango

Koleksion Mango Color Runaway

Më pëlqen që firmat e modës na propozojnë ngjyra të gjalla për t'i thënë lamtumirë verës me të gjallë. Ngjyra të tilla si jeshile, blu dhe jargavan që janë yjet e koleksionit të ri Color Runaway nga Mango që ju ftojmë të zbuloni me ne sot.

ik ngjyra Është një koleksion i krijuar për t'i thënë lamtumirë verës dhe mirëpritur vjeshtën. Një koleksion në të cilin do të gjeni veshje shumë të gjithanshme që mund t'i përshtatni si me jetën tuaj të përditshme ashtu edhe me ngjarjet e radhës që merrni pjesë si mysafir.

Ngjyrat

Blu, jeshile dhe vjollcë Ata janë ashtu siç i kemi parashikuar tashmë protagonistët e këtij koleksioni. Ato prezantohen në stile njëngjyrëshe dhe kombinohen në copa me stampa me vija që sjellin dinamizëm në koleksion. E gjeni cili është kombinimi ynë i preferuar i ngjyrave? Nëse keni menduar për atë të përbërë nga jeshile dhe jargavan, keni të drejtë!

Koleksion Mango Color Runaway

Indet

L pëlhura saten ato dominojnë koleksionin ashtu siç kanë gjatë gjithë verës. Veshjet e bëra nga poliesteri dhe viskoza janë ende pjesa më e madhe në këtë koleksion dhe, falë rrjedhshmërisë së tyre, ofrojnë lëvizje për secilën prej veshjeve. Krahas këtyre bie në sy një pëlhurë tjetër tipike e vjeshtës-dimrit: pëlhura tweed.

Koleksion Mango Color Runaway

Rrobat

Fustane dhe jumpsuits Ata kanë një rol të madh në këtë koleksion. Ndër të parat, bien në sy modelet evase, ku të preferuarat tona janë dizajni blu me plisa dhe printi në këtë paragraf, që të dyja i përkasin koleksionit festë dhe ceremoni të nënshkrimit.

Koleksioni i Mango's Color Runaway na dhuron edhe komplete të bukura me dy pjesë, një trend i vërtetë! Ne nuk mund t'i heqim sytë nga grupi i fund dhe xhaketë sportive në tweed jeshile. Nuk mendoni se është një propozim i shkëlqyer në kombinim me bluzën ngjyrë jargavan për vjeshtë? Ne e duan atë.

Ju pëlqejnë propozimet e reja të firmës spanjolle? Çfarë pamjeje do të zgjidhnit për të marrë pjesë në eventin tuaj të radhës?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.