Intimissimi shkon për të brendshme me dantella

Të brendshme femrash me dantella Intimissimi

A ju pëlqen të inkorporoni të reja komplete të brendshmesh në dollapin tuaj me frekuencë relative? A jeni në atë pikë ku koleksioni juaj kërkon një ndryshim të plotë? Në mes të Lajmet e Intimissimi do të gjeni pjesë fantastike të të brendshmeve me dantella!

Nëse ju pëlqen të brendshme me dantella ju jeni me fat! Ndër risitë e firmës për vjeshtën, dantella merr një rëndësi të madhe. Dhe këtë e bën me veshje si këto që po ju tregojmë sot, por edhe mes veshjeve që firma propozon të jenë në shtëpi dhe që mund t’i gjeni në faqen e saj.

Dantella

El dantella me grep shtrirje E zbukuruar me detaje të qëndisjes së stilit romantik, është e preferuara jonë në këtë koleksion të ri të të brendshmeve nga Intimissimi. Mund ta vlerësoni në detaje foton e mëposhtme në ngjyrë fildishi, një ngjyrë shumë e gjithanshme e të brendshmeve.

Të brendshme femrash Intimissimi Ivory

Përveç kësaj dantelle do të gjeni të tjera të karakterizuara nga e tyre dizajni gjeometrik dhe përfundoi me ruffles romantike. Në këtë rast, në copa shumëngjyrëshe me të gjitha sherbetet delikate, ose copa të lëmuara në jeshile jade mes shumë ngjyrave të tjera (rozë, gështenjë, e kuqe, e bardhë...). Për t'i parë të gjitha, po, do t'ju duhet të vizitoni katalogun e tyre.

Të brendshme në nuancat e ngjyrës jeshile dhe printimi me vija

Pjesët e të brendshmeve

L sutjenat e ballkonit Me filxhanë me tela të poshtme dhe mbushje mesatare që ofrojnë mbështetje dhe një efekt natyral, ato janë sot një bazë në çdo koleksion të të brendshmeve. Edhe në Intimissimi. Së bashku me to, bien në sy dizajnet trekëndore pa mbushje ose tela të poshtme, duke ofruar rehati të madhe dhe një imazh 100% natyral.

Nëse flasim për brekë, firma ka preferenca të qarta. Ndër propozimet e reja për të brendshme, numri i brekë braziliane. Ndonëse do ta keni të lehtë të gjeni edhe colota, brekë të ulëta dhe tanga me fije.

Ju pëlqejnë pjesët e koleksionit të ri të të brendshmeve me dantella Intimissimi? Cili është i preferuari juaj?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.