Komente me dy pjesë Zara me pantallona të shkurtra bermuda

Komplete dypjesëshe me pantallona të shkurtra bermuda, gjeni në Zara!

Duke hedhur një vështrim mbi risitë në katalogun Zara, ne u befasuam nga spikatja që setet me dy pjesë kanë në koleksionin e ri. Sete të përbëra nga bermuda ose pantallona të shkurtra dhe një veshje shtesë të sipërme që ndryshon në secilën veshje.

Xhaketa, xhaketa, bluza, jelekë, maja të shkurtra ... Veshjet e sipërme zgjidhen sipas stil i vendosur. Stili më casual kompletohet me xhaketa, më veror me majë të shkurtër dhe më zyrtar me xhaketë sportive. Cili është stili juaj? Gjeni atë në mesin e trendeve Zara.

Komplete me dy pjesë: tendencat

Midis grupeve me dy pjesë, ato në ngjyrat e sherbetit si e verdha, roza ose jeshilja. Këto zakonisht plotësohen me një xhaketë ose xhaketë dhe mund t'i gjejmë në katalogun Zara të kombinuara me trupa të shkurtër që përputhen ose kontrastohen në të bardhën.

Setet Bermuda me ngjyra neutrale

Ka gjithashtu të shumta në katalogun e Zara-s me dy grupe shtypje me checred ose houndstooth. Printime që mund t’i gjeni në versionin e tij klasik në të zezë dhe të bardhë dhe në të tjera më shumëngjyrëshe dhe argëtuese me protagonistë blu dhe të verdhë.

Komplete shumëngjyrëshe me dy pjesë nga Zara

Midis grupeve me dy pjesë të fotografive të Zara-s mund të gjejmë disa ngjashmëri. Shumica e tyre të pranishëm pantallona të shkurtra me bel të lartë, me këmbë të gjera, përveç trupave me detaje të tilla si zhurma, harqe ose përplasje. Kombinojini ato me sandale me thembra jute dhe do të jeni gati të shijoni verën.

Këto janë tendencat, por shumëllojshmëria e modeleve në këto lloje setesh është e madhe pasi do të keni kohë për të parë. Mund të gjesh nga kostume esëll në të bardha ose tonalitete ekru si ajo e ilustruar në kopertinën tonë, deri tek grupe argëtuese me grep në tonet portokalli me të cilat do të jetë e vështirë për ty të kalosh pa u vërejtur. Zbuloni ato në katalogun Zara!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.