The Bridgertons: Sezoni Dy Tani Konfirmohet!

Nxitimet e dukave

Bridgertons kanë qenë një nga sukseset më të mëdha për të mbyllur vitin 2020. Sezoni i parë u shfaq premierën në Krishtlindje të vitit të lartpërmendur, akoma muaj më vonë njerëzit ende flasin për komplotin dhe personazhet kryesorë të saj. Prandaj, pas suksesit të madh të kësaj historie periudhe, ishte e mundur të pritej vetëm për këstin e dytë.

Sigurisht, pritej ndërsa komentonim mirë, por ajo që mbase nuk na pëlqen aq shumë, shumica dërrmuese është ajo Duka i Hastings nuk do të jetë në sezonin e dytë të shumëpritur. Po, është një nga gëlqere dhe një tjetër nga rërë, kështu që ne nuk e dimë ende se si e gjithë kjo do të ndikojë në suksesin e pjesës së dytë, e cila tashmë ka filluar xhirimet.

Si do të jetë sezoni i dytë i serialit Netflix

Pa hyrë në prishës, e kemi të qartë se një nga goditjet themelore që na bëri të dashurohemi me sezonin e parë ishte historia e dashurisë. Duka dhe Dafni u dashuruan plotësisht dhe rrëzuan disa pengesa për të qenë së bashku.. Ata u përballën me disa probleme, mes të cilave ishte edhe lindja e fëmijëve. Por ne nuk do të përparojmë asgjë tjetër, për të gjithë ata që nuk e kanë parë akoma.

Për momentin, ata prej nesh që e bënë, duhet të dinim se si do të vazhdonte kjo histori e bukur, por duket se nuk do të jetë kështu. Sezoni i ri nuk do të jetë vazhdim i sezonit të parë, por tani do të përqendrohet në një tjetër nga anëtarët e Bridgerton dhe do të jetë vëllai i madh. Sepse siç e dini me siguri, ato kanë lidhje me librat. Pra, ne do të shohim se si të përshtatemi në mënyrë që Daphne e re të mos psherëtijë për Dukën e saj dhe anasjelltas. Duket se Anthony do të marrë përsipër atë rol udhëheqës dhe do të na kënaqë me dashuri të re dhe histori ose sekrete të reja.

Xhirimet e The Bridgertons

Kur po del sezoni 2 i Bridgerton

Stillshtë ende shumë herët për të folur se kur do të dalë sezoni 2 i The Bridgerton. Që nga xhirimet e tij kanë filluar këtë pranverë. Ne e dimë se sa e ndërlikuar është ndonjëherë të xhirosh një histori të këtij kalibri, për të çfarë është e sigurt që deri në fund të këtij viti 2021 ose ndoshta në fillim të vitit 2022, nuk do të kemi lajmet e shkëlqyera midis duarve tona. Po, është pritur me padurim, por kjo do të na japë kohë për të tretur që një nga protagonistët kryesorë nuk do të jetë më në xhirimet në fjalë dhe në shfaqjen e tij të ardhshme.

Fytyra të reja në The Bridgerton?

Isshtë si vetë jeta, disa largohen dhe të tjerët arrijnë me forcë. Epo, në The Bridgertons nuk do të ishte ndryshe. Megjithëse, Regé Jean-Page nuk është në kast, mbërrin Simon Ashley. Duket se kjo do të jetë dashuria e re e Anthony, domethënë e porsalindura e familjes. Sigurisht, duket se historia kthehet e ngarkuar me shumë emocione dhe romancë, si dhe forcë. Por është e vërtetë që drama po afron gjithashtu si kurrë më parë. Një përzierje më shumë sesa shpërthyese që na bën të duam gjithnjë e më shumë për një pamje të vogël. Supozohet se personazhet e tjerë, të familjes më të dashur, do të vazhdojnë me ne edhe një sezon. Por është e vërtetë që për të qenë plotësisht të sigurt, ne ende duhet të vazhdojmë të presim.

Bridgerton Sezoni XNUMX

Lamtumirë Dukës

Po, ne insistojmë shumë, por është se ai ishte me të vërtetë personazhi kryesor dhe pasi kjo zakonisht nuk ndodh në seriale të suksesshme, rrjetet sociale i janë drejtuar aktorit. Prandaj, në Instagram kemi parë se si Duka vetë i tha lamtumirë suksesit të tij të madh, deri më tani. Duket se ai kishte firmosur vetëm për një sezon dhe si i tillë, ai nuk do të vazhdojë të jetë pjesë, por ai gjithmonë ka fjalë të mira për shokët e tij të skuadrës dhe për punën e madhe që i dha atij njohje ndërkombëtare. A do të dëshironit të ishte në sezonin e dytë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.