9 kominoshe për t’i shtuar veshjet tuaja këtë verë

Kominoshe për femra

Nuk na pëlqen t'ju tregojmë propozimet e modës të hënën dhe të mos ju ndihmoj, më vonë, të gjeni rrobat e nevojshme në mënyrë që t'i zbatoni ato në praktikë. Kjo është arsyeja pse sot ne ndajmë me ju 9 dungarees, të bëra nga materiale të ndryshme dhe me ngjyra te ndryshme.

Të gjithë e kanë atë «copë katrore e rrobave të qepura me njërën nga skajet e saj në brez dhe të fiksuara në shpatulla me anë të rripave »që përcakton biblat, megjithatë, do t'i gjeni në katalogët e firmave të modës si tuta ose bibla në varësi të shpinës, pak a shumë të ngritura.

Sidoqoftë, ky ndryshim nuk do të ndikojë kur krijoni veshje të modës si ato që propozuam të hënën, i mbani mend ato? Stilet e stilit të vendit në të cilat pantallonat e gjera kombinoheshin me këmisha me lule ose gingham me detaje të zhurmshme ose mëngë të fryra.

Kominoshe xhins
Ndonjë nga nëntë biblat që kemi zgjedhur mund të shërbejë si një pikënisje për të krijuar veshjet e vendit. Sidoqoftë, ky nuk do të jetë lloji i vetëm i veshjeve që mund të krijoni nga këto. Dungarees xhinsPër shembull, ato gjithashtu do të kombinohen në mënyrë perfekte me bluza dhe bluza themelore, duke arritur kështu veshje më rastësore.

Kominoshe për femra

Nga ana e tyre, biblat e bërë nga pëlhura më të lehta si tenxheli ose liri, ato do të jenë më të përshtatshmet për t'u përballur me ditët më të nxehta të kombinuara me majat e kulturave që nuk vjedhin rëndësinë e tyre. Zgjidhni ato në tone natyrale ose hije të buta pastel si jeshile.

Ku t’i gjeni?

Ne e kemi bërë më të lehtë për ju dhe kemi kërkuar, në pjesën më të madhe, të dyqane që të gjithë i njihni mirë t’i gjesh si Zara, Mango ose Pull & Bear. Sidoqoftë, ne nuk kemi qenë në gjendje të shmangim, duke ju treguar propozimet e Veshjeve të Ullirit, dhe kjo është për shkak se kjo firmë, e cila transporton për në Spanjë, gjithmonë përfshin bibla në mbledhjen e saj dhe karakterizohet nga ajri i vendit që përmendëm.

 1. Dungarees xhins të gjata nga Mango, çmimi 39,99 €
 2. 100% kominoshe prej liri nga Mango, çmimi 39,99 €
 3. Dungaree pambuku Kyoto nga Olive, çmimi 84 €
 4. Jumpsuit me xhins me vija nga Zara, çmimi 39,95 €
 5. Sonia dungarees gjerë Brownie, çmimi 69,90 €
 6. Xhepat xhins dungarees nga Mango, çmimi 39,99 €
 7. Dungarees të gjata fshatar nga Pull & Bear, çmimi 29,99 €
 8. Dungarees belrose zi Brownie, çmimi 59,90 €
 9. Dungarees prej liri me shirita Bregu i Gjelbër, çmimi 29,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.