Основна облека што ќе ја најдете во продажбата на Манго

Продажба на манго

на Продажба на манго Тие тропаат на вашата врата и сега можете да најдете навистина неверојатни попусти. Затоа не треба да ја пропуштите можноста да уживате во секоја облека што ја одбравме за вас. Бидејќи тие ќе ви требаат во вашиот ден на ден, бидејќи тие се навистина основни.

Дополнително на ова, веќе знаете дека продажбата е секогаш вистинското време да набавите некои нови артикли кои можете да ги носите неколку месеци. функционална облека што ќе ги најдете и во следниот избор. Дали сакате да знаете што е тоа? Забележете го секој од нив за да уживате во најдобриот стил оваа сезона!

Манго се продаваат џемпери и кардигани

џемпери и кардигани

Продажбата на манго пристигнува натоварена со одлични идеи во однос на џемпери и кардигани исто така. Затоа, во првиот случај, ќе најдеме широка облека, како општо правило, што ќе ни даде допир на удобност за секој ден. Но, тоа не е се, бидејќи од една страна, одличните основи секогаш ќе бидат на наша страна, но покрај нив, парадата не сакаат да ја пропуштат ниту деталите како што се штрасовите, везот или исечените деколтеа. Затоа можете да изберете од широк спектар по пониски цени отколку што можете да замислите.

Секако, доколку претпочитате да носите јакна, секогаш имате опција и повеќе во фирмата. Затоа што тие се појавуваат и со таа широка завршница за да ни ја остават леснотијата комбинирајте ги со маици или ребрести џемпери под нив. Време е да се одлучите за мека и едноставна облека, со големи копчиња за да и дадете на облеката поголема личност, ако е можно. Неутралните или основните бои ќе бидат вечни протагонисти.

палта на продажба

манго палта на продажба

Секако за оваа сезона една од најосновните облеки паѓа на палтата. Затоа што тие се оние кои ни овозможуваат да бидеме уште поудобни и секако, секогаш подалеку од студот. Така, од една страна спасуваме повеќе од совршена идеја меѓу распродажбите на Mango, а тоа е дека тоа е реверзибилна облека. Значи, имаме два за еден и го сакаме тоа: од една страна, кожен ефект, додека од друга, косата ќе биде таа што не одржува топло.

Но, ако сакате палта тоа Не излегуваат од мода како волнените и дупло гради, имаш среќа. Изгледа дека и фирмата ги забележала. Бидејќи тие се основни и со кои можеме да создадеме различни завршетоци и стилови. Од оние кои се комбинираат со фармерки како други полу-формални со платнени панталони. Од тебе зависи!

Фустани или здолништа?

Фустани и здолништа од Mango

Ако ви е малку тешко да изберете, тогаш најдобро е да се одлучите за двете. Затоа што од една страна Миди и ребрести фустани се секогаш една од одличните основи. Толку многу што можете да ги придружувате со елек, широк појас или без ништо што ќе им даде сета важност. Од друга страна, здолништата до колена со принт во основни бои се исто така уште еден од најдобрите начини за интегрирање на модата во секојдневниот живот.

Деним панталони и комбинезони

Платнени панталони и тексас комбинезони

Кај продажната облека не можеше да изостане каубојскиот стил во Манго. Но, во овој случај сакавме да ги истакнеме со лигавче. Затоа што секогаш е уште една од облеките што овозможуваат голема удобност и како такви, заслужуваат да бидат присутни во нашите животи. Сега, директно и платнени панталони не заостануваат. Затоа што можеме да ги носиме на работа или на тие важни состаноци. Како и да е, те чекаат на распродажбата.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.