Враќањето на 'Лос Хомбрес де Пако' сè поблиску!

Нова сезона на Паковите мажи

„Мажите на Пако“ тие беа една од оние серии што сè уште висат околу нашите глави. Тоа беше 2005 година кога за прв пат видовме трио полицајци со различни животи, но со години да бидат пријатели. Неговите авантури, неговото семејство и lovesубови или кршење на срцето наскоро ќе нè привлече на малите екрани.

Така, пет години подоцна, како и сè друго во животот, се ближеше кон крајот. Крај кој секогаш оставаше да сакаме повеќе, и покрај фактот што многу ликови ја поминаа серијата. Па, сега тој се враќа со нов дух што ќе можеме да го видиме многу наскоро Антена 3!

Големиот успех на „Лос Хомбрес де Пако“

Иако понекогаш се случува со сите серии, не секогаш секоја од нејзините сезони има ист успех. Оттука, кога некои нејзини ликови ќе го напуштат, можеби падот на гледачите може да биде прилично епски. Но, вистината е дека кога „луѓето на Пако“ стигнаа на телевизија видоа како сето тоа се смени. Тие имаа се што сакавме и тоа беше добар хумор, емотивни моменти и романса, сите поврзани со жанрот детектив.. Како одминуваа сезоните, новите ликови исто така се додадоа на постојните заговори и останаа најважни, со нови приказни за loveубовта и jeубомората. Нешто што прави јавниот интерес повторно да се забележи. За сето ова и многу повеќе, серијата одржуваше добра публика и нејзините фанови плачеа за нова сезона.

Колку сезони и епизоди има „Лос Хомбрес де Пако“?

Серијата, досега, има вкупно 9 сезони и сите додаваат нешто повеќе од 117 епизоди. Бидејќи не сите сезони имаа точно исти епизоди. Некои нè воодушевија со 14, како што беше случај во втората сезона, додека најчесто е тоа што имаа 12 или 13. Тоа беше во средина на пандемија и затвор, април 2020 година кога се зборуваше за можно враќање. Снимањето се очекуваше да започне тоа лето ако е можно. Пако Тус звучеше како еден од првите ликови што беа во него. Но, набргу потоа, беа дадени најпознатите имиња за формирање на тимот кој некогаш нè освои сите. Всушност, летото 2020 година, Мишел enенер и Уго Силва исто така би го потврдиле својот изглед во новата сезона.

Нова саундтрак за серијата Антена 3

Зборувавме дека се чини дека актерската екипа се одржува, па затоа повторно ќе ги видиме големите протагонисти и најневидената група полицајци од сите, вклучително и комесарот. Но, ако има нешто што навистина се менува, тоа е неговиот саундтрак. Сега е редот на Естопа, кои се задолжени за презентирање „Ел Мадеро“. Тоа е новата песна што ќе ја започне новата сезона на „Лос Хомбрес де Пако“. Иако сигурно ја паметите групата Pignoise, сега е Естопа која ќе ја преземе улогата на успешната серија.

Каде можеме да го видиме „Лос Хомбрес де Пако“?

Се чини дека новите 16 поглавја ќе бидат поделени во две сезони. Но, за првиот, Премиерата се очекува на Антена 3, според распоредот на премиерот и потоа продолжете да ги гледате преку Atresplayer Premium. Ова се случи со некои серии што подоцна, отворено можевме да ги видиме. За она што се очекува да се случи истото со „Лос Хомбрес де Пако“. Бидејќи немаат сите оваа платформа, но тие сакаат повторно да го видат тимот заедно, борејќи се за доброто и сеќавајќи се на старите lovesубови. Дали сакате да излезе сега?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.